Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Portugal PARIMAD GOLFIVALJAKUD AASTAKS 2016

PARIMAD GOLFIVÄLJAKUD AASTAKS 2016

Rahvusvahelise Golfi Reisikorraldajate Assotsiatsiooni IAGTO hinnang

8. Novembril 2015 tehti teatavaks käesoleva aasta parima golfiväljaku konkursi tulemused, kui Tenerifel viidi läbi parimate golfiväljakute autasustamise tseremoonia.

Alustame Euroopa golfiväljakutest.

Lissaboni lähiümbrus ja rannikualad sobivad golfi mängimiseks suurepäraselt. Rahvusvaheline Golfi Reisikorraldajate Assotsiatsioon IAGTO nimetas Lissaboni ranniku parimaks golfi sihtkohaks 2016. Siinne golfi residents Royal Óbidos Spa & Golf Resort pälvis maineka 2016. aasta Euroopa parima golfikuurorti tiitli, kui oma poolthääle olid andnud 589 IAGTO-sse kuuluvat golfi asjatundjat.

Lissabonist põhjasuunas jääva Royal Óbidos  golfiväljakuteni on lihtne sõita ja selleks kulub ligikaudu üks tund. Lissaboni rahvusvahelisest lennujaamast algab Royal Óbidos Spa & Golf Resort'i kulgev  kiirtee A8. Vahemaa läbimiseks kiirteel kulub mitte rohkem kui 45 minutit. Maantee on tasuline, seega tuleks meeles pidada, et teekonna alguses  võetakse vastav pilet ja teemaks tasutakse mahapööramisel.

Royal Óbidos Spa & Golf Resorti disainer oli golfilegend Seve Ballsteros. Kahjuks suri ta enne kompleksi valmimist. Nii ei õnnestunud tal enesel Royal Obiduš'i väljakutel palli lüüa.

Royal Óbidos pakub võimalust enese proovilepanekuks kõigile golfisõpradele olenemata mänguoskusest või  -tasemest.

Siinkohal tuleb ära märkida ka, et väljakute rohealad on suurepärased ja maastikku rikastavad arvukad veetakistused  (soovitav on käepärast hoida hulgaliselt palle).

Esimest üheksat auku ilmestavad kaunid järvesilmad, kuuenda augu juures asub imekaunis kaskaad. Järgneva üheksa augu alalt avaneb lummav vaade Atlandi ookeanile.

Lihtsa elegantsiga võluva klubihoone on kujundanud disainer Kevin McCloud. Alumisel korrusel on riietusruumid ja varustuse laenutus, ülemisel  resoran ja baar. Panoraamvaated golfiväljakutele ja Atlandi ookeanile on meeliülendavad. Restoranis pakutav toit ergutab maitsemeeli.

Lisaks Royal Óbidos Spa & Golf Resortile on Lissaboni rannikualadel võimalik golfi mängida ka  Praia D'El Rey, Bom Sucesso, Troia Resorti ja Campo Real'i väljakutel.