Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Praha golfipakett (Atos Hotel 3*)
Praha golfipakett (Atos Hotel 3*) 298.00 EUR
 
  Kirjeldus  
  Asukoht  
  Majutus  
  Mugavused  
  Golfiväjak  
Hotell Atos Hotel 3***

See keskuses asuv hotell avati aastal 2003. Asudes Mala Strana piirkonna äärealal ja väga lähedal Charlesi sillale ning pakkudes kuulsaid Praha ajaloolise piirkonna vaatamisväärsusi, võimaldab hotell linna hõlpsasti jalgsi avastada. Hotell pakub 60 stiilselt sisustatud tuba vannitoa, fööni, SAT-TV, otsevalimisega telefoni, minibaari, elektroonilise turvaluku süsteemi ja Interneti-ühendusega. Hotell pakub einestamisruumi, kuulus restoran asub kohe hotelli kõrval ning on sobiv nii paaridele kui väikestele gruppidele.
Golfi kuurort Konopiste

Üks kõige ilusamatest golfikuurortitest Tsehhis, mis asub 40 km Prahast lõunapoole.
Golfikuurort Konopiště alustas oma tegevust 20. Juulil 2002. See on Tvoršovice mõisa piirkond, mille ajalugu ulatub tagasi X sajandisse. Viimased omanikud, Bartoň´id, kasutasid seda suveresidentsina. Konopiště golfiväljaku rajamist alustati 1997 aastal ning ehitati kuurort, mis võib uhkeldada oma 18-rajalise väljakuga. See on Radecky väljak, mis kannab kunagise omaniku nime. Vaclav Radcky Radečist oli kuulus kindral Napoleoni sõjas ja D\'Este väljak on nimetatud Archduke Ferdinand d\'Este järgi, kes oli Austria trooni järglane.

Väljakud asuvad meeldivate nõlvadega maastikul, mis on ümbritsetud metsaga. Sinna on rajatud erinevaid takistusi ja mitmeid veebarjääre. Eriline iseloomustav tunnus on suurepäraselt modeleeritud \"greenid\".


9-rajaline avalik väljak on saadaval ka mängijatele, kellel puudub Roheline Kaart. Suur treeningväljak sisaldab kaetud \"tees´i\" ja lühikest mänguterritooriumit ning on sobilik ideaalseks harjutamiseks. Talvel on võimalik kasutada hoonesiseseid golfi asutusi.Antud golfi kuurort on ehitatud Professionaalsete Euroopa Golfimängijate Ühingu koostöös.Kaunis, renoveeritud loss koos klubi- ja vastuvõtturuumiga, pro-poega ning restoraniga on ideaalse golfikuurordi juveelid. Meeldivaid toitlustamisvõimalusi pakub \"Steak House\" restoran

 

 

 

Praha golfipakett (Atos Hotel 3*)

Paketi hind Inimese kohta kaheses toas: 299 eurot

 

Hind sisaldab:

  • 2 ööd majutust Praha hotellis Atos Hotel ***, hommikusöögiga
  • 1 green fee Konopište golfiväljakul
  • 1 green fee Karlštejni golfiväljakul
  • Kõik transfeerid hotellist Praha golfiklubidesse
  • Transfeer lennujaamast Praha hotelli ja hotellist lennujaama
  • Vastuvõtt saabumisel

Hind on antud ühe inimese kohta, kahekohalises toas, kohtade olemasolul. Ühese toa lisamaks tuleb täpsustada. Saabudes teistel nädalapäevadel, kui pühapäev, on lisamaksumus 40 EUR / inimese kohta. Lennupileti maksumust ei ole lisatud.