Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Info meist

Hinnad.


 

 

 

Tere tulemast Baltic-Breaks Reisikorraldajale!

 

Meist.

 

 

Golfireiside korraldaja Baltic-Breaks on Eestis asuv reisibüroo ja reisikorraldaja, mis pakub klientidele täieulatuslikke reisiteenuseid. Baltic-Breaks on osa ettevõttest Trunk-Line BS OÜ (registrinumber 10478145), mis on Eesti turul tegutsenud alates aastast 1998. Reisikorraldaja Baltic-Breaks on tegutsenud aastast 2004. Alustasime Eesti, Balti riikide ja Skandinaavia turistidega ning laiendasime seejärel oma tegevust. Aastast 2007 oleme hakanud huvi tundma esmajärjekorras golfi ja seejärel ka golfireiside vastu. Sellest ajast peale oleme pakkunud oma golfimängijatest klientidele golfireise üle kogu maailma. Alustasime aastal 2004 Baltic-Breaksi reisibüroona, alates 2008. aastast on ettevõtte nimi olnud golfireiside korraldaja Baltic-Breaks. Oleme ülemaailma IAGTO assotsiatsiooni (Rahvusvaheline Golfireiside Korraldajate Assotsiatsioon) liikmed, mis näitab, et pakume kvaliteetset teenust.

 

Balti maade golfaritele oleme ette valmistanud eripakkumisi majutusega  4-tärnihotellides, mis asuvad kvaliteetsete golfiväljakute läheduses. Enne kui hotelle või väljakuid soovitame, külastab meie asjatundja neid isiklikult.

 

Kui viibite 5-tärnihotellis, pakume teile tasuta 6 tundi golfitunde algajatele ja kõrge händikäpiga inimestele meistrikursusi.

Ettevõtte asutajal ning juhatajal Svetlana Vinogradoval on palju kogemusi erinevates maailma paigus reisimisega ja erinevatel Euroopa ja teiste maailmajagude väljakutel golfi mängimisega. Ta on mänginud vähemalt 150 väljakul.

 

Meil on erinevates riikides usaldusväärsed koostööpartnerid.

Hispaanias on selleks Beatriz Soler, kellel on palju kogemusi Hispaania mandril ja saartel asuvate golfiväljakutega.

Meie Hispaania golfipakettides on esindatud sellised Hispaania osad, kui Malaga, Tenerife ja Murcia.

Lõuna-Aafrikas on Leon Plutsik, kes on mänginud paljudel erinevatel väljakutel oma kodumaal ja teisteski Aafrika riikides.

Portugalis Cristina Martins ja Ricardo Borges, kes on Portugali golfi asjatundjad.

Meie Portugali golfireiside hulgas on reise Lissaboni rannikule, Estorili, Algarvesse ja Madeirale.

Siin on link meie Algarve partneri webilehele. http://www.ilovealgarve.net/carvoeiro-hotels/tivoli-almansor/">Tivoli

Prantsusmaal Pascale Despieres, kes teab kõike Prantsusmaa golfiväljakutest.

Brasiilias Adriano Gomes, kes on on golfi mänginud nii Brasiilias kui ka teistes Lõuna-Ameerika riikides.

Argentinas Gabriel Barok - mees, kes teab kõike Argentina golfist.

Tšehhi Vabariigis Jan Makarius, Tšehhi golfireiside ekspert.

Ja paljud teised.

Kõikides nendes ja ka teistes riikides kohtuvad meie usaldusväärsed partnerid teiega ja teevad kõik selleks, et saaksite unustamatu puhkuse osaliseks.

 

Lisaks golfireisidele pakume oma klientidele ka puhkust linnas. Golfisõbrad saavad seda ühildada golfimänguga. Meie kliendid, kes golfi ei mängi, saavad aga lihtsalt maailma tuntud pealinnades vaatamisväärsusi nautida.

 

Meie uutes sihtkohtades, Iisraelis, Indias, Indoneesias (Bali) ja Tais, on puhkus linnas ühendatud ajalooliste kohtade külastamisega.

 

Ka nendes riikides on meil usaldusväärsed partnerid, kes korraldavad Teie puhkust parimal võimalikul kujul.

 

Iisraelis on selleks Judy Eliaz, kes on töötanud Iisraeli reisiettevõtluses juba mitu aastakümmet.

 

Taimaal on selleks Alwyn Yu ja tema meeskond. Keegi ei hooli Taimaa puhkustest rohkem kui nemad.

 

Balis teeme koostööd Ruru Wicaksonoga, kes on Bali rannapuhkuste korraldamise asjatundja.

 

Rannapuhkuste austajad ei lahku pettumusega. Lisaks traditsioonilistele sihtkohtadele nagu Türgi, Egiptus ja Hispaania, pakume selliseid eksootilisi riike nagu Tai, Indoneesia (Bali), Lõuna-Aafrika, Vietnam jne. Ning taas saavad golfisõbrad meeldiva puhkuse eksootilistel randadel kombineerida golfimängudega sama eksootilistel väljakutel.

 

Kui soovite lihtsalt green fee osta, saame võimaldada teile mänguõigusi isegi maailma kõige kinnisemates golfiklubides.

 

Meie kaudu saate broneerida ülemaailmseid lende, küsida eripakkumisi, teha spetsiaalseid reise ja viisasid.

 

Talvel pakume suusareise nii algajatele kui ka professionaalidele. Pakume täielikult korraldatud reise ja ka teenuseid, alustades lennupiletite ostmisest ja erinevate Euroopa kuurortide suusalubade pakkumisest.

 

Nii talvel kui ka suvel pakume kalastamisest huvitatud klientidele võimalust osta kalastusreise Põhjamaadesse, mis on tuntud kalapüügi poolest: Soome, Rootsi, Island jne. Kalastamisreisi pakkett sisaldab majutust, kalapüügilitsentsi ja püütud kala kojutoomist, üksikasjalikke juhiseid ning teenuseid kohalikult kalastusgiidilt, kellel on kogu teave kõikvõimalike kalastuspiirangute kohta.

 

Kui planeerite reisi mesinädalateks või pulmade pidamiseks, saame teid ka selles aidata ja soovitada, kuidas eelarves püsida, või korraldame lausa ise pulma, kuna meil on sel alal palju kogemusi.

 

Oma Eesti klientidele müüme edasi tšarterlende sellistelt tuntud reisikorraldajatelt nagu Tez Tour,  Novatours ja Goadventure. Oleme ka Tallinki ja Eckerö  line laevapiletite . lennupiletite edasimüüjad, aitame teil autot rentida või heas restoranis unustamatu eine reserveerida.

 

Alternatiivina tšarterlendudele pakume merereise kruiisifirmadelt Costa Cruises, Silversea ja Royal Caribbean, mis viivad teid, muu hulgas, planeedi kõige eksootilisematesse paikadesse. Golfisõbrad saavad need kruiisid ühendada golfimänguga unelmate väljakutel. Peale selle on meie pakkumiste puhul võimalik ühe reisi jooksul golfi mängida mitmes erinevas riigis, mis tavalise ringreisi puhul oleks raske.

 

Meie pakutavatest eksootilistest reisidest tasub silma peal hoida ka rongireisidel: luksusrong Aafrikas, rongid Indias ja Trans-Siberi ekspress. Saate parima eripakkumise ja piletid ühest kohast ühekorraga!

 

Tulge Baltic-Breaksi ja aitame teil leida puhkuse, mis teile meeldib!

 

Meie aadress:

Baltic-Breaks Golf Tour Operator

10111, Tallinn
Estonia

 


 Meie  kontaktid:

Ph. +372 6311 796
Fax +372 6311 795

e-mail: info(at)baltic-breaks.com
web: www.baltic-breaks.com

 

 

 


 

 

Estonian Golf Blog