Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Median Paris Porte de Versailles 3*

Hinnad.


 

 

Median Paris Porte de Versailles 3* 410.00 EUR
 
  Kirjeldus  
  Asukoht  
  Majutus  
  Mugavused  
  Golfiväjak  
Tubade arv: 130
Hotell asub Eiffeli torni läheduses, 500 meetri kaugusel Porte de Versailles näitusekeskusest ja kõige suuremast veespordikompleksist Aquaboulevard.
Hotellis on 125 standardtuba ja 5 apartmenti. On olemas toad mittesuitsetajatele.

Standardtoas:

Individuaalne konditsioneer, minibaar, SAT TV, telefon, vannituba dušši- ja fööniga. Triikrauda ning triikimislauda on võimalik küsida hotelli vastuvõtust.
On olemas tasuline parkla, Wifi hotelli avalikes kohtades. Majutus koduloomadega on lisatasu eest. Hotellis on konverentsisaal.

Iga päev pakub restoran ameerika-hommikusööki.
 

Median Paris Porte de Versailles 3*

 

4 päeva, 3 ööd

 

 

 Ьajutuse hind inimese kohta:

Kahetoalises toas (toitlustus: hommikusöögid) 410.00 EUR
Ühese toa lisamaks (toitlustus: hommikusöögid) 122 EUR
Kolmas täiskasvanu toas (toitlustus: hommikusöögid) 410 EUR
1 laps 2 - 12 a. 1 täiskasvanuga (toitlustus: hommikusöögid) 410 EUR

 

Ekskursiooniprogrammi hind 235 EUR

 

Ringreisi hind sisaldab:
• kõigi ekskursiooniprogrammi kuuluvate turismiobjektide piletid;
• transfeerid: lennujaam - hotell - lennujaam;
• hommikune transfeer hotellist ekskursioonile;
• giidi-ekskursioonijuhi teenused.

 

Lisatasu eest:
• kolmandal päeval lõhtune transport hotelli iseseisvalt (nt. metrooga);
• toitlustamine (lõuna- ja õhtusöök).

 

1. päev
Saabumine Pariisi rahvusvahelisele Charles de Gaulle'i lennuväljale, kus teid ootab esindaja. Seejärel suundute te 3-tunnisele Pariisi ülevaateekskursioonile. Seejärel viiakse Teid hotelli, kus on Teil vaba aeg.

2. päev

Pärast hommikusööki suundute te viietunnisele ekskursioonile Versaille'sse. Edasi suundute te Eiffeli torni, kus tõusete selle ainulaadse ehitise 2. korrusele (115 meetri kõrgusele). Pärast Eiffeli tornist allatulekut suundute te Eiffeli torni lähedal asuvasse sadamasse, kust algab laevareis mööda Seine'i jõge. Seine'i jõel saate imetleda rohkearvulisi jõe paremat ja vasakut kallast ühendavaid sildu. Mõned neist on juba aastasadade vanused - näiteks Uus sild (Pont-Neuf), mille nurgakivi pani juba 1578. aastal Henri III. Seda silda loetakse Pariisi sildade hulgas kõige romantilisemaks. Tuntud on ka sild Pont Saint-Louis, mis ühendab kaht Seine'i saart: Ile Saint-Louis'd ja Ile de la Cité'd. Pariisi keskel kerkib jõevoogudest suur saar Ile de la Cité - saar, kust sai alguse Pariisi ajalugu. Just siin asuvad sellised unustamatud arhitektuurimälestised nagu Pariisi Jumalaema kirik (Notre-Dame de Paris), Sainte Chapelle - vaimustav gooti arhitektuuri pärl, ning ähvardavalt sünge ja morn keskaegne La Conciergerie. Kogu laevasõidu kestel ümbritseb teid mugavus, kõrgetasemeline teenindus, turvalisus ja elegants. Pika päeva lõpuks toimetatakse teid tagasi hotelli.

 

3. päev

Pärast hommikusööki suundute te ekskursioonile suursugusesse Louvre'isse. 2,5 tunni jooksul on teil võimalik nautida kutselise giidi juhendamisel maailma kultuurišedöövreid. Pärast Louvre'i külastamist ootab teid Pariisi Jumalaema kirik (Notre-Dame de Paris). Seejärel põikate te tunnikeseks Ladina kvartalisse (Quartie Latine), mis on oma nime saanud teoloogiakolledži järgi, kus õppetöö toimus alates 1257. aastast ladina keeles ja lahtise taeva all. See Pariisi kõige ajaloolisem rajoon on tulvil mälestusmärke - Panthéon, Sorbonne'i ülikool, Cluny muuseum, Viviani väljak, Lutetia areen ja Pariisi mošee asuvad üksteisest vaid mõneminutise jalutuskäigu kaugusel. St. Michel'i väljak muutub sageli tänavaetenduste lavaks, siinsamas võite istuda pool tunnikest väikeses restoranis ja unustada oma igapäevamured, vaadelda ümbrust, nautida Prantsuse kööki ja tunda end õnnelikuna lihtsalt seetõttu, et olete just siin, Pariisis, Ladina kvartalis. Peale jalutamist Ladina kvartalis jõuate te iseseisvalt hotelli.

 

4. päev
Peale hommikusööki on Teil vaba aeg omapead Pariisiga tutvumiseks. Tubade vabastamine on kell 12.00. Umbes kell 15.00 ajal ootab Teid reisiesindaja hotelli fuajees. Juhul, kui soovite peale tubede vabastamist linna jalutama minna, saate oma pagasi jätta hotelli vastuvõttu. Seejärel toimetatakse teid lennujaama ja te naasete koju, tulvil kõige fantastilisemaid elamusi.

 

Lisatasu eest

      Lennupilet

  • Kabaree `Moulin Rouge`. Üritus shampusega kell 21.00

Täiskasvanud 105 EUR
Lapsed 55  EUR

 

  • Versaili ekskursioon (, 4-5 tundi) 

Täiskasvanud 45 EUR 
Lapsed 45  EUR

 

 

 

Küsi eripakkumist!