Klientide teeenindamine tel.: tel.. (+372) 6-311-796  | e-post. info@baltic-breaks.com
Reisid Kochi, seisuvesi ja rand

Hinnad.


 

 

Kochi, seisuvesi ja rand 750.00 EUR
 
  Kirjeldus  
  Asukoht  
  Majutus  
  Mugavused  
  Golfiväjak  
 

Kochi, seisuvesi ja rand

 

1. päev: väljasõit Kochisse

 

2. päev: saabumine Kochisse

 

Saabumine Araabia mere kuningannaks nimetatud Kochi linna. Iidsetest aegadest on araablased, britid, hiinlased, hollandlased ja portugallased Kochi ajalukku ja arengusse kustumatuid jälgi jätnud. Kochi on looduslik sadam, mille on loonud loodusjõud massiivsete üleujutustega Periyari järves aastal 1340.

 

3. päev: Kochi

 

Tutvumine elavaloomulise Kochi vaatamisväärsustega, sealhulgas Hiina kalastamisvõrkudega (Cheenavala). Usutakse, et neid võrke tutvustasid siin Hiina valitseja Kublai Khani õukonna kaupmehed. Kummalisel kombel leidub selliseid võrke ainult Kochis, väljaspool Hiinat! Samuti külastate Hollandi paleed, juudi sünagoogi ja juutide linnaosa, Mattancherryt, mis on rajatud aastal 1568 ning mis on võrratult hiina kivide ja belgia kroonlühtritega kaunistatud. Santa Cruz Basilicat, St. Francise kirikut - vanimat eurooplaste ehitatud kirikut Indias.

 

4. päev: Kochist Kumarakomi

 

Täna lähete võluvale smaragdrohelisele Kumarakomi poolsaarele, kus on lõpmatud riisipõllud, looklvead laguunid ja seisuveed, mangroovipuudel pesitsevad sajad linnuliigid. Ülejäänud päev on küllusliku looduse rüpes lõõgastumiseks.

 

5.-6. päev: Kumarakom

 

Kujundage oma päev ise. Päev seisuvees seilamiseks ja Kumarakomi maaelu vaatlemiseks. Või vaadake õõtsuvaid riisipõlde, kus elutsevad pardid ja teised veelinnud. Kui sellest ei piisa, sõitke kanuudega, parvmajadega vaikselt läbi vonklevate veeteede.

 

7. päev: Kumarakomist Kovalami

 

Sõit Araabia meres asuvasse rannalinna, Kovalami, mis tähendab kookospähklisalu ja mis on tõesti täiuslik troopiline rand, traditsiooniline kaluriküla, kust avanevad lõputud vaated kookospähklipuudele ning kus pakutakse värsket kala, puuvilju ja kookospähkliõlut.

 

8.-11. päev: Kovalam

 

Lõõgastuge või nautige puhkust ning vaimu, keha ja hinge noorendamist keset hingematvaid vaateid seisuvetele, rikkalikele maastikele, kookospalmidele ja rikkumatutele randadele. Teil on võimalus end hellitada, kui võimaldate endale 3000 aasta vanust ajurvedat.

 

12. päev: Kovalamist Trivandrumi ja sealt Frankfurti

 

Transfeer Trivandrumi rahvusvahelisse lennujaama lennuks tagasi koju.

 

küsi pakkumist  info@baltic-breaks.com